Meme Kanseri, Meme Kanseri Belirtileri, Kendi Kendine Meme Muayenesi, Jinekomasti Meme Hastalıkları, Fibroadenom, Memede Ağrı
Kendi Kendine Meme Muayenesini Öğrendiniz mi? Meme Kontrolünüzü Yaptırınız. Cevaplanmasını İstediğiniz Sorularınız İçin Bize Ulaşınız. Kemik Dansitometrenizi Yaptırdınız mı? Gerekli Beslenme Öğelerini Öğreniniz.
   
 
Sağlık Testi

Risk Profilinizi Hesaplatın

Meme kanseri risk profili, kadının ailesinde kanserle karşılaşanlar, yaşları, kadının ilk adet, doğurma, menapoz yaşı, emzirme bilgisi, daha önce memeden biyopsi geçirip geçirmediği gibi detaylar bilindiğinde hesaplanabilir. Kendi risk profilinizi ölçmek için bu formu doldurup gönderebilirsiniz. En kısa zamanda size geri dönülecektir.

Ad Soyad
Telefon
E-Mail
Yaşınız
Cinsiyetiniz Kadın Erkek
Ailenizde meme kanseri olan yakınlarınız varmı ?
Anne   Hala   Teyze
Büyükanne   Kız Kardeş   Yok
Yakınlarınıza kaç yaşında meme kanseri teşhisi konuldu ?
Anne   Hala   Teyze
Büyükanne   Kız Kardeş
Doğum yaptınız mı ? Evet Hayır
İlk doğumunuzu kaç yaşında yaptınız ?
Emzirdiniz mi ? Evet Hayır
Daha önce meme biyopsisi yapıldı mı ? Evet Hayır
Daha önce meme kanseri tanısı kondu mu ? Evet Hayır
 


Genetik meme kanserinin tüm meme kanserleri içindeki görülme oranı %10'dur. Bu bölümümüzde yapılan hesaplama kişilerin kendi beyanlarına göre yapılmakta olup, hesaplama Amerikan Kanser Enstitüsü'nün olası meme kanseri riski hesaplaması için geliştirdiği cetvel esas alınarak yapılmaktadır. Buradaki hesaplamalar hastalığın var olması ya da olmaması ile ilgili kesin yargılar içermemekte olup sadece fikir verme amaçlı olarak kullanılabilir. Sonuçlar, hastalık riski hakkında kesin yargılar vermez, buradan çıkacak sonuçlara göre tedavi ve takip planlaması yapılamaz veyahut devam eden kanser tedavisini kesme konusunda esas alınamaz. Risk profilinde çıkan sonuçlara göre tıbbi girişim veya yaklaşım oluşturulamaz, buradaki çıkan sonuçlarda kurumumuz hiçbir sorumluluğu olmadığı gibi kurumumuz hiçbir sonucun doğruluğunu ya da yanlışlığını garanti etmez.
info@mememerkezi.com
Perde İzmir


Meme Kanserinin Tanımı
ve Tedavi Yöntemleri

Video Arşivi için Tıklayınız.