Meme Kanseri, Meme Kanseri Belirtileri, Kendi Kendine Meme Muayenesi, Jinekomasti Meme Hastalıkları, Fibroadenom, Memede Ağrı
Kendi Kendine Meme Muayenesini Öğrendiniz mi? Meme Kontrolünüzü Yaptırınız. Cevaplanmasını İstediğiniz Sorularınız İçin Bize Ulaşınız. Kemik Dansitometrenizi Yaptırdınız mı? Gerekli Beslenme Öğelerini Öğreniniz.
   
 
Sağlık Testi

Merhabalar,

54 yaşında ve emekliyim. Sizlerle hayatımın en önemli sürecini paylaşmak istiyorum. "Hastalıktan korkma geç kalmaktan kork" cümlesi benim için önceleri hiçbir şey ifade etmezdi. Doğruluğunu bu rahatsızlıkla karşı karşıya kalınca anladım.

Bu durumla mücadelem başladığında hayata bakışımın nasıl değiştiğinin farkına vardım. Daha önceleri olumsuz düşündüğüm her olayın olumlu yanlarını görmeye başladım. Artık her şey gözüme daha farklı, daha güzel görünüyordu. Bu rahatsızlık bende çok güzel izler bıraktı. Belki size garip gelecek ama bedenim, ruhum değişti, yenilendi, anlam kazandı, güzelleşti.

Bu süreç tam anlamıyla bir ekip işi. Ailenizin, sevdiklerinizin desteği tabii ki çok önemli. Ama esas önemlisi doktorunuza inanmak. Ben buna sahip şanslı insanlardanım.

Hastalığımın tedavi sürecinde kendimi, ailemi yıpratmayacağıma, kimsenin psikolojisini bozmayacağıma kendi kendime söz vermiştim. Öyle de oldu. İstedim ve oldu. Beyin gücümle her şeyin üstesinden geldim. Ne kadar güçlü olduğumun, isteyince neler yapılabileceğinin farkına vardım.

Hayata güzel bakın, sakin olun, aklınızdan olumsuz hiçbir şey geçirmeyin. Sizlere benimle aynı kaderi paylaşan arkadaşlar diye seslenmek istemiyorum. Çünkü bu bir kader ve dünyanın sonu değil.

Benimle korkularını yenen, sayemde bu hastalıktan korkmadıklarını dile getiren dostlarıma, sevdiklerime ve bu yazıyı okuyan herkese "HAYAT GÜZEL, MÜCADELE ETMEK ve KAZANMAK DAHA DA GÜZEL" diyorum. Mutlu, huzurlu, sağlıklı günlere.

Sevgilerimle.

Aysu NOM
Perde İzmir


Meme Kanserinin Tanımı
ve Tedavi Yöntemleri

Video Arşivi için Tıklayınız.
Gizlilik | Yasal Uyarı

Adres: 1413 Sokak No:51 Kahramanlar İZMİR   |   Tel: 0(232) 446 84 75 (Pbx)   |   Fax: 0(232) 446 84 73