Meme Kanseri, Meme Kanseri Belirtileri, Kendi Kendine Meme Muayenesi, Jinekomasti Meme Hastalıkları, Fibroadenom, Memede Ağrı
Kendi Kendine Meme Muayenesini Öğrendiniz mi? Meme Kontrolünüzü Yaptırınız. Cevaplanmasını İstediğiniz Sorularınız İçin Bize Ulaşınız. Kemik Dansitometrenizi Yaptırdınız mı? Gerekli Beslenme Öğelerini Öğreniniz.
   
 
Sağlık Testi

Yazıma Doktorum Cüneyt TUĞRUL'a ruh ve beden sağlığıma gösterdiği özenden dolayı teşekkür ederek başlamak istiyorum. Kendisi hastalarını ayda bir kez bir araya getirip çeşitli konularda eğitim seminerleri düzenleyerek ve bu seminerler sırasında hastalarının tüm sorularına cevap vererek gerçekten üst düzey bir çalışma sergiliyor.

Yine böyle bir araya geleceğimiz bir seminerde Doktor Bey'e sormak için üç tane soru hazırlamıştım. Bu soruların cevaplarına gerçekten çok ihtiyacım vardı. Eğitim seminerinin yapılacağı salona gittiğimde salonun oldukça kalabalık olduğunu gördüm. Doktor Bey seminerini vermeye başladı. Konuşmasını bitirdiğinde benim hazırladığım hiçbir soruyu sormama gerek kalmadığını fark ettim. Çünkü sorularımın cevabını Doktor Bey'in konuşması sırasında zaten almıştım. O günü asla unutmayacağım. Salondan çıktıktan sonra içimden dans etmek geldi. Bütün samimiyetimle ruh sağlığımda çok önemli ve çok hoş bir gelişme olduğunu sizlerle paylaşmak istiyorum. Bu güzel gelişmeyi eşim, çocuklarım ve yakın çevrem de fark etti. Bundan dolayı hepimiz çok mutluyuz.

Doktorumuza bizler için yaptığı bu çalışmalardan dolayı ne kadar teşekkür etsek azdır. Cüneyt Bey iyi ki var ve iyi ki Doktorumuz.

Güldem AKİS
Perde İzmir


Meme Kanserinin Tanımı
ve Tedavi Yöntemleri

Video Arşivi için Tıklayınız.
Gizlilik | Yasal Uyarı

Adres: 1413 Sokak No:51 Kahramanlar İZMİR   |   Tel: 0(232) 446 84 75 (Pbx)   |   Fax: 0(232) 446 84 73