Meme Kanseri, Meme Kanseri Belirtileri, Kendi Kendine Meme Muayenesi, Jinekomasti Meme Hastalıkları, Fibroadenom, Memede Ağrı
Kendi Kendine Meme Muayenesini Öğrendiniz mi? Meme Kontrolünüzü Yaptırınız. Cevaplanmasını İstediğiniz Sorularınız İçin Bize Ulaşınız. Kemik Dansitometrenizi Yaptırdınız mı? Gerekli Beslenme Öğelerini Öğreniniz.
   
 
Sağlık Testi

Elli bir yaşında evli ve iki çocuk annesiyim. 2007 yılında yaşadığım bu durumu 'hastalık' değil de 'DEĞİŞİM' olarak adlandırıyorum. Çünkü bu süreçte hepimiz bir şekilde hayatımızı gözden geçirip, yeni kararlar alıyoruz.

Doktorum biyopsi sonucunu bana uygun bir üslupla anlattığında tabii ki önce bir şok yaşadım. Sınırsız bir korku hissiyle 'ölüyorum, çocuklarım ne olacak' düşüncesi kafamın içinde dönüp duruyordu.

Sonra doktorumun yaklaşımı ve beni her konuda net bir şekilde aydınlatması sonucu ''ben bu hastalığı yeneceğim''dedim kendi kendime . Ben çok şanslıydım. Tedavi süresince gece gündüz ulaşabileceğim bir adresim vardı.

Hastalığı yenince savaşta zafer kazanmış, dünyadaki tüm güzelliklere sahip olmuş gibi hissettim. Hala öyle hissediyorum. Böyle hastalıklara yakalanmış arkadaşlara, dostlarıma iyi bir doktor seçmelerini ve bu hastalıktan korkmamalarını tavsiye ederim.

Sevgiler...    

Perihan PELİT
Perde İzmir


Meme Kanserinin Tanımı
ve Tedavi Yöntemleri

Video Arşivi için Tıklayınız.
Gizlilik | Yasal Uyarı

Adres: 1413 Sokak No:51 Kahramanlar İZMİR   |   Tel: 0(232) 446 84 75 (Pbx)   |   Fax: 0(232) 446 84 73