Meme Kanseri, Meme Kanseri Belirtileri, Kendi Kendine Meme Muayenesi, Jinekomasti Meme Hastalıkları, Fibroadenom, Memede Ağrı
Kendi Kendine Meme Muayenesini Öğrendiniz mi? Meme Kontrolünüzü Yaptırınız. Cevaplanmasını İstediğiniz Sorularınız İçin Bize Ulaşınız. Kemik Dansitometrenizi Yaptırdınız mı? Gerekli Beslenme Öğelerini Öğreniniz.
   
 
Sağlık Testi
Teknik Ekipmanlar

Dijital Mamografi Siemens Mammomat 3000 (3 Anodlu – Her meme yapısı için yoğunluğa göre otomatik seçim yapan ) - FUJI (Digitiser-20x20px Taramalı)

Meme pedlerinin memede ağrı oluşturmayacak şekilde dizayn edilmiş olduğu ve kompresyonun meme yoğunluğu ve büyüklüğüne paralel cihaz tarafından otomatik anod seçiminden sonra yumuşak olarak sağlandığı düşük radyasyonlu bir cihazdır.

Usg (Toshiba-Tosbee)

Meme dokusuna daha iyi hakim olabilmek için geniş tutulmuş (7 cm) bir 7.5 MHz lik konveks probu vardır, batın ultrasonu için 3,5 Mhz'lik prob ile tanı sağlamaktadır.

Yüksek Çözünürlüklü Usg (Dinamik-Diasus)

Digital olan bu USG nin 16 MHz Lineer probu olup yumuşak doku, tiroid,ve meme USG için özel olarak üretilmiştir. Görünümlerin detaylarının alınabilmesi için 32 misline kadar büyütebilme özelliği vardır.

Kemik Dansitometresi (HOLOGİC-Explorer)

Tüm vücut kemik yoğunluğunu 7 dakika içinde ölçen son teknoloji ile üretilmiş hızlı çalışan düşük radyasyonlu bir cihazdır.

DITI Digital İnfrared Termal İmaging

Organizmadaki ısı farklılıklarını algılama ve bilgisayar yardımı ile kaydedip değerlendirmeye dayanan bir teknolojidir

Amacı, memede ileri tetkik gerektirebilecek anormal değişikliklein erken saptanmasıdır

Pacs:

Tüm görünümlerin (Tetkikleri yapılmış) diğer bilgisayarlarda izlenmesini sağlayan yazılımdır.
Perde İzmir


Meme Kanserinin Tanımı
ve Tedavi Yöntemleri

Video Arşivi için Tıklayınız.